wykładziny, podłogi, dywany i więcej...

Kolekcja Marmoleum Imagine powstała we współpracy z 3 międzynarodowymi projektantami, którzy stworzyli kolekcje Marmoleum z zastosowaniem techniki ‘Aquajet’. Technika ‘Aquajet’ to cięcie linoleum za pomocą komputerowo sterowanego strumienia wody. Technika ta zapewnia idealne dopasowanie wzoru. Wzory można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, co otwiera nieskończone możliwości w projektowaniu.
W ścisłej współpracy z włoskim architektem Alessandro Mendini stworzyliśmy 6 innowacyjnych wzorów podłogowych, dostępnych w wielokolorowych panelach wykonanych za pomocą technologii Aquajet.
Wzory kolekcji Marmoleum meets Mendini zaprojektowano w taki sposób, by podkreślały kolory. Kolekcja składa się z deseni Plato, Harlekino i Proust. Każdy z nich dostępny jest w wersji ‘forte’ i ‘sotto’. Forte łączy w sobie żywe, jaskrawe kolory, a sotto bardziej stonowane, utrzymane w tonacji szarości.

ZOBACZ

meets mendini
 

ZOBACZ

imagine
Marmoleum Signature to kolekcja płytek linoleum zdobionych delikatnym, tłoczonym wzorem.
W ramach kolekcji dostępne są 4 wytłoczenia: Raw, Circle, Cube oraz Tattoo, do których przygotowane zostały niezwykłe projekty podłóg.
Z pomocą tłoczonych płytek Marmoleum Signature tworzyć można dekoracyjne wstawki/zdobienia na podłodze, które komponować się będą z pozostałymi płytkami Marmoleum.

Aquajet umożliwia wykonanie najbardziej skomplikowanych wzorów na podłodze. Bardzo precyzyjna technologia cięcia wodą pozwala na dopracowanie najdrobniejszych detali w projektach. Za pomocą tej metody można bez problemu wyciąć logotyp, fragment dzieła sztuki, czy nawet portret w najdrobniejszych szczegółach.
Aquajet cutting machine


ZOBACZ

aquajet

ZOBACZ

signature

Copyright 2020| Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

80-387 Gdańsk

ul. Arkońska 12A 1

tel. 665 328 585

piotr.kepinski@floorandmore.pl

ADRES

MENU

FLOOR & MORE skupia się przede wszystkim na dostarczaniu

i montażu wykładzin w budynkach użyteczności publicznej, takich jak: biura, hotele czy restauracje.

O FIRMIE