O FIRMIE

FLOOR & MORE skupia się przede wszystkim na dostarczaniu

i montażu wykładzin w budynkach użyteczności publicznej, takich jak: biura, hotele czy restauracje.

MENU

ADRES

80-387 Gdańsk

ul. Arkońska 12A 1

tel. 665 328 585

piotr.kepinski@floorandmore.pl

KONTAKT

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2020| Created with WebWave

RAINFALL

ZOBACZ

ALASKA

ZOBACZ

OSAKA

ZOBACZ

Pierwotną inspiracją dla rainfall było usiłowanie uchwycenia pierwszych chwil letniej burzy.
Pierwsze krople deszczu uderzają w ziemie, zwiększając intensywność , dopóki cały kolor nie stanie się ciemniejszy o kilka odcieni szarości.
Ten nowy produkt strukturalny otacza zmiany tonu w zmieniających się proporcjach, powodując końcowy efekt subtelnie połączony z miękkimi kątami. Te cechy sprawiają, że wygląd każdej instalacji różni się od pozostałych.
Uwodząca paleta 12 kolorów przynosi opcję jasności i światła, poprzez bardziej skoncentrowane i atmosferyczne tony, pasując do każdego rodzaju instalacji i wnętrza.
Rainfall został zaprojektowany jako samodzielny produkt oraz uzupełnienie naszej kolekcji strukturalnej, czyli Alaska i Osaka.

Inspirowany kontrastami w japońskiej kulturze: nowe i stare, ciepło i chłód, miejski i naturalny; Osaka jest kolekcją kontrastów, które współistnieją harmonijnie razem.
Wzór designu (wzięty z mapy Osaki) może być interpretowany na wiele sposobów: geometryczny i inspirowany przez tradycyjne origami lub organiczny czyli pozostałości powierzchni lasu bambusowego. Abstrakcyjna natura wzoru połączona ze zróżnicowaną paletą kolorów, umożliwia bycie miękkim i mocnym, a także profesjonalnie współgra z każdym nowoczesnym wnętrzem
Osaka należy do naszej kolekcji strukturalnej, uzupełnia i pasuje do Alaska i Rainfall

Alaska jest pierwszym naszym produktem strukturalnym i jej nazwa ta jest także naszą inspiracją.
Zwięzła paleta dwunastu kolorów o gramaturze 800g, połączona z miłym w dotyku i strukturalnym wykończeniem, odnosi się do orzeźwiających krajobrazów tego pięknego kraju.
Instalowana sama lub w połączeniu z innymi kolekcjami Burmatex jak grade, axis lub hadron, daje dodatkową szczyptę elastyczności i kreatywności do naszego stale ewoluującego portfolio produktów.
Alaska jest produkowana w Wielkiej Brytanii, do obiektów o wysokim natężeniu ruchu, ma klasę 33 i niską emisłe ciał lotnych (VOC).

wykładziny, podłogi, dywany i więcej...