O FIRMIE

FLOOR & MORE skupia się przede wszystkim na dostarczaniu

i montażu wykładzin w budynkach użyteczności publicznej, takich jak: biura, hotele czy restauracje.

MENU

ADRES

80-387 Gdańsk

ul. Arkońska 12A 1

tel. 665 328 585

piotr.kepinski@floorandmore.pl

KONTAKT

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2020| Created with WebWave

BALANCE stripeZOBACZ

ZOBACZ

GO-TObalance stripe to użytkowa (klasa 33), płytka dywanowa typu low level loop.
Mająca klasyczną a jednak nowoczesną paletę kolorów, zbudowana ze 100% nylonu barwionego na wskroś, balance stripe łatwo uzupełnia różne wykończenia wnętrz oraz inne serie burmatex® tworząc praktyczne schematy.
Ponadczasowy wygląd tego projektu i paleta kolorów najlepiej pasują do instalacji w biurach, budynkach i przestrzeniach użytkowych.balance greyscale to ciemnoszara pętelkowa płytka dywanowa typu field która doskonale współgra z innymi produktami serii burmatex®.

Zbudowane ze 100% nylonu barwionego w na wskroś płytki dywanowe balance greyscale nadają się do wykorzystania w pomieszczeniach użytkowych (klasa 33) i oferują subtelny, prosty wygląd lub zdecydowanie kontrastują z liniowymi lub strukturalnymi płytkami dywanowymi.TIVOLIBALANCE greyscale - płytki dywanoweZOBACZ

Go to oferuje dwa wzory – gładki i w paski – w palecie popularnych 15 kolorów.
Oprócz jaśniejszych i ciemniejszych odcieni szarości i niebieskich, kolekcja zawiera także czerwone i zielone kolory. Każdy kolor oprócz czarnego ma swój odpowiednik we wzorze w paski. Możesz mieszać i dopasowywać opcje gładkie i paskowe, aby stworzyć jeszcze bardziej interesujący wzór, lub zdefiniować strefy.

Kolekcja utrzymuje standardowy poziom wytrzymałości, z którego są znane płytki Burmatex. Go to jest świetnym wyborem dla klientów, którzy szukają szybkiej i latwej opcji instalacji wykładziny.


TIVOLI mistBALANCEZOBACZ

balance to pętelkowa płytka dywanowa ze 100% nylonu barwionego na wskroś, która stanowi idealne rozwiązanie dla obiektów użytkowych, edukacyjnych i publicznych.

balance ma paletę 18 stonowanych kolorów, o globalnej inspiracji, który sprawdza się równie dobrze zarówno w dużych obszarach i jako akcent w ograniczonej przestrzeni.Obiektowe płytki dywanowe tivoli mist to elastyczna kolekcja, zaprojektowana tak, by zapewnić kreatywność, kolor oraz indywidualność instalacji. Dzięki tworzącym pary kolorom, które łączą się płynnie razem, tivoli mist  pozwala na możliwość wykreowania przejścia z jednej strefy do drugiej, bez użycia twardych lini.

Wyprodukowany w 100% z włókna barwionego na wskroś i posiadający klasę użytkową 33, produkt posiada wytrzymałość kolekcji Tivoli, poszerzoną o mnogość opcji instalacji i projektowania. Produkt dostępny jest także w formie paneli 25 x 100 cm


ZOBACZ

ZOBACZ

ZOBACZ

balance echo to czarno ciemna płytka dywanowa, w 100% z nylonu barwionego na wskroś

Dzięki kombinacji wzorów liniowych i prostokątnych, ten wytrzymały (klasa 33), elastyczny produkt sprawdza się w mieszanych stylach instalacji. Możliwy do połączenia z zarówno wyrazistymi jak i neutralnymi insertami, ten wzór płytki dywanowej umożliwia łatwe tworzenie imponujących instalacji.

BALANCE ECHOZOBACZ

GRADENazwa grade odnosi się do stopniowania, pomiędzy jasnymi i ciemnymi odcieniami każdego koloru płytki.
Specjalnie zaprojektowana paleta 9 kolorów, daje dużą elastyczność i trwałość, zarówno podczas instalacji z pojedynczego koloru, jak również przy indywidualnych projektach łączących kilka kolorów.
Kolory mogą tworzyć delikatne odcienie lub kreować kontrastowe połączenia.infinity oferuje 2 kolekcje: infinity i infinity stitch w dużej, dobrze zbalansowanej palecie, zawierającej 30 kolorów.
Obydwa – klasyczne cętkowane infinity i unikalny, kierunkowy organiczny wzór infinity stitch, idealnie pasują do otwartej przestrzeni biurowej, korytarzy, obszarów recepcji oraz budynków publicznych.
Wykonana ze 100% nylonu barwionego na wskroś , ta płytka dywanowa typu pętla jest odpowiednia do wykorzystania w pomieszczeniach użytkowych (klasa 33).

ZOBACZ

INFINITYOferujemy obszerną paletę kolorów, płytki wykonane z nylonu barwionego w 100%. Dzięki zastosowaniu trzech wzorów pętli: tivoli, tivoli multiline i tivoli online. Opcje kreatywnego projektowania podłóg są nieograniczone.

Osiągając klasę 33 w zastosowaniach komercyjnych w teście technicznym, tivoli nadaje się do stosowania w szerokiej gamie wnętrz komercyjnych.wykładziny, podłogi, dywany i więcej...