O FIRMIE

FLOOR & MORE skupia się przede wszystkim na dostarczaniu

i montażu wykładzin w budynkach użyteczności publicznej, takich jak: biura, hotele czy restauracje.

MENU

ADRES

80-387 Gdańsk

ul. Arkońska 12A 1

tel. 665 328 585

piotr.kepinski@floorandmore.pl

KONTAKT

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2020| Created with WebWave

ZOBACZ

BALANCE echoGRADEZOBACZ

TIVOLIZOBACZ

TIVOLI mistSPOSOBY UŁOŻENIA PANELIbalance echo, panel dywanowy ma łatwy w adaptacji wzór, z wieloma różnymi opcjami instalacji w pomieszczeniach biurowych.

Dostępny w pojedynczym ciemnym kolorze, panel dywanowy echo nadaje się do wykorzystania w pomieszczeniach użytkowych (klasa 33) i jest wyprodukowany w 100% z nylonu


Panele dywanowe tivoli mist występują w tej samej palecie 12 kolorów, co płytki dywanowe tivoli mist . Zostały stworzone, żeby instalować je razem z płytkami, lub też oddzielnie. Wszystkie kolorach korespondujące kolory z płytek Tivoli standard, są także dostępnie w wersji panelowej, umożliwiając kreatywne przechodzenie kolorów jednego w drugi, jak również tworzenie stref oraz szukanie dróg we wnętrzach obiektowych.

Spełniające te same techniczne standarty, co kolekcja tivoli mist w płytkach i wyprodukowane w 100% z włókna barwionego na wskroś, panele tivoli mist oferują porównywalną i wytrzymałą alternatywę do płytek.


Dostępne w dwóch wzorach płytek tivoli. Tivoli oferują kreatywną adaptację oryginalnej gamy płytek tivoli. Dywaniki w kształcie pętli o wymiarach 25 x 100 cm są dostępne w wielu wersjach tivoli oraz w dwudziestu sześciu kolorach.

Wykonane z tego samego nylonu w 100% barwionego w roztworze i zachowującego tę samą specyfikację techniczną co asortyment płytek tivoli, nadają się również do stosowania w szerokiej gamie wnętrz komercyjnych.


Nasz nowy pętelkowy produkt grade z włókna w 100% barwionego na wskroś, dostępny jest także w panelach 25cm x 100cm.

Połączenie subtelnych szarych tonów z mocnymi współczesnymi kolorami, powoduje że różne kolory można połączyć w celu stworzenia unikalnej podłogi, która wyróżni każde wnętrze.

Począwszy od zwykłych przestrzeni biurowych i stref zarządu, poprzez uniwersytety i akademiki, grade będzie idealnym rozwiązaniem podłogowym


ZOBACZ

wykładziny, podłogi, dywany i więcej...