ZOBACZ

JABO

 

Holenderska firma Jabo oferuje bogatą kolekcję dywanów. Istnieje już od 1953 roku. Każda wykładzina doskonale nadaje się jako dywan. Zawsze precyzyjnie skrojone, w każdym kształcie i formie. Jabo lubi wykonać nawet najbardziej kreatywne pomysły. Warsztat jest wyposażony w najnowocześniejszą maszynę do cięcia. Najbardziej kreatywne kształty są przesyłane do fabryki  i natychmiast przekształcane w dywany.

 

ZOBACZ

JACARANDA

 

Jacaranda produkuje piękne dywany zawsze mając na uwadze etykę i środowisko naturalne.  Z wełny można tworzyć świetne dywany. Owce co roku hodują nowe runo, dzięki czemu wełna jest naturalna, odnawialna i biodegradowalna. Wełna jest miękka i ciepła, ale wytrzymała i naturalnie ognioodporna. Włókna wełniane są naturalnie pokryte lanoliną, która zapewnia odporność na plamy. Dla tych, którzy kochają blask, ręcznie tkamy włóknem botanicznym TENCEL™, zdobywcą „European Award for the Environment”.

 

ZOBACZ

ZOBACZ

TRETFORD

 

Dywany tretford, charakteryzują się  prążkowanym wzorem, są dostępne w 67 kolorach, które można łączyć w zależności od wybranego stylu. Dzięki niestrzępiącym się materiałom można tworzyć i realizować niezliczone projekty. A ponieważ dywany Tretford mają pozytywny wpływ na klimat w pomieszczeniach, są idealne do życia i pracy. Nasz dywan zawdzięcza ten dobroczynny efekt swojemu głównemu składnikowi, znakomitemu włosowi kozy kaszmirskiej o właściwościach higroskopijnych. Jak praktycznie żaden inny materiał, może pochłaniać wilgoć z powietrza tylko po to, aby w razie potrzeby uwolnić ją z powrotem do otoczenia. Co więcej, ten naturalny surowiec wiąże również drobne cząsteczki kurzu dzięki łuskowatej strukturze włosia koziego. To dobra wiadomość dla alergików, ponieważ „obciążenie kurzem” w pomieszczeniach jest wielokrotnie mniejsze niż w przypadku gładkich podłóg. I nawet poza ciepłem pod stopami, wykładzina z koziego włosia kaszmiru jest również odporna na zabrudzenia, pochłania dźwięki i można się spodziewać, że będzie miała długą żywotność.

 

TARKETT

 

Tarkett jest światowym liderem w innowacyjnych rozwiązaniach podłogowych i nawierzchni sportowych. Oferuje szeroką gamę produktów, w tym: winyl, linoleum, gumę, dywany i płytki dywanowe, drewno, laminat, sztuczne trawy, tory lekkoatletyczne.  

Fabryka chce zapewnić ochronę ludzi i środowiska za pomocą w pełni zintegrowanych rozwiązań projektowanych pod kątem użytkowników. Angażując się w gospodarkę o obiegu zamkniętym, Grupa wdrożyła strategię eko-innowacji opartą na zasadach Cradle to Cradle®, której ostatecznym celem jest przyczynianie się do zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi oraz ochrony kapitału naturalnego. 

 

ZOBACZ

SHAW CONTRACT

 

Shaw Contract projektuje i produkuje wykładziny dywanowe, drewnopodobne i wytrzymałe produkty, które stanowią podstawę przestrzeni i wspierają przebywających w nich ludzi. 

Wytwarzane przez fabrykę produkty przechodzą rygorystyczne testy pod kątem wpływu produktu na człowieka i środowisko w ramach programu Cradle to Cradle Certified™ Products Program. Produkcja odbywa się w Stanach Zjednoczonych.

 

ZOBACZ

LANO

 

Aktualnie Lano jest szanowanym i popularnym europejskim producentem wykładzin dywanowych, dywanów oraz sztucznej trawy. W ofercie producent posiada zarówno wykładziny zaprojektowane pod kątem mieszkań i domów, hotelowym czy biurowym. Bardzo szeroka oferta kolorystyczna, interesujące wzory połączone z wysoką jakością przy umiarkowanej cenie czynią wykładziny dywanowe Lano obiektem pożądania zarówno dla inwestorów jak i architektów.

Reputacja i wysoka jakość produktów opiera się na zintegrowanym systemie produkcyjnym, który umożliwia firmie dokładną i całkowitą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji i dostawy. Potwierdzeniem powyższego stwierdzenia jest zdobyty certyfikat ISO 9001.
 

O FIRMIE

FLOOR & MORE skupia się przede wszystkim na dostarczaniu

i montażu wykładzin w budynkach użyteczności publicznej, takich jak: biura, hotele czy restauracje.

MENU

ADRES

80-387 Gdańsk

ul. Arkońska 12A 1

tel. 665 328 585

piotr.kepinski@floorandmore.pl

KONTAKT

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2020| Created with WebWave

ZOBACZ

SMARTSTRAND

 

Pragniemy Państwu zaoferować produkty, które odmienią wygląd każdej podłogi. Doskonale sprawdzą się w domu prywatnym, np. w salonie lub sypialni, ale także w często uczęszczanych przestrzeniach publicznych takich jak sala konferencyjna, hotel, czy biuro.

Plamoodporne wykładziny dywanowe na podłogę SmartStrand, których jesteśmy producentem, są dostępne w wielu wzorach do wyboru. Posiadamy szeroką kolekcję produktów, które różnią się między sobą grubością i stylem wykonania. Każdy z nich jest dostępny w szerokiej gamie barw, dzięki czemu wybór jest naprawdę imponujący. 

ZOBACZ

ASIATIC LONDON

 

Od ponad 60 lat Asiatic London jest w czołówce sprzedawców dywanów i oferuje jeden z najszerszych asortymentów w Europie - od cienkich, ręcznie plecionych po materiały takie jak wełna, wiskoza czy poliester.

ZOBACZ

ZOBACZ

ZOBACZ

EDEL carpets

 

Edel Carpets to nowoczesny holenderski producent dywanów. Rozwój, produkcja i sprzedaż odbywają się na miejscu w Holandii. Kolekcja  składa się z charakterystycznych dywanów syntetycznych i wełnianych  średniej i wysokiej klasy. 

FORBO

 

Forbo Flooring Systems jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości wykładzin linoleum i PVC, płytek
i paneli winylowych, wykładzin flokowanych, dywanowych oraz igłowanych tworzących kompleksowe rozwiązania do każdego pomieszczenia.

ZOBACZ

IVC BEYOND FLOORING

 

W Grupie IVC wierzymy w produkty tworzone z myślą o przyszłości. Dlatego właśnie znajdujemy czas na zastanowienie się nad wpływem całej naszej strategii i działań na środowisko. Zdajemy sobie także sprawę z faktu, iż czyny są ważniejsze od słów, więc oto jak podnosimy w branży poprzeczkę odnośnie zrównoważonego rozwoju, dzień za dniem.

BURMATEX

 

burmatex® jest jednym z wiodącym projektantów i producentów płytek dywanowych i paneli do pomieszczeń użytkowych.

Oferta produktów zawiera wykładziny dywanowe w płytkach, wykładziny igłowane, igłowane strukturalne, pętelkowe, welurowe i pętelkowe strukturalne jako wykładziny i płytki dywanowe, jak również system performance barrier i maty wejściowe.

Nasze ekologiczne portfolio skupia się na projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych produktów spełniających potrzeby architektów, autorów specyfikacji i wykonawców, z nieustannie rozszerzaną gamą wykładzin dopasowaną do sektorów edukacji, rekreacji, handlu i państwowych.

wykładziny, podłogi, dywany i więcej...