wykładziny, podłogi, dywany i więcej...

BURMATEX

 

burmatex® jest jednym z wiodącym projektantów i producentów płytek dywanowych i paneli do pomieszczeń użytkowych.

Oferta produktów zawiera wykładziny dywanowe w płytkach, wykładziny igłowane, igłowane strukturalne, pętelkowe, welurowe i pętelkowe strukturalne jako wykładziny i płytki dywanowe, jak również system performance barrier i maty wejściowe.

Nasze ekologiczne portfolio skupia się na projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych produktów spełniających potrzeby architektów, autorów specyfikacji i wykonawców, z nieustannie rozszerzaną gamą wykładzin dopasowaną do sektorów edukacji, rekreacji, handlu i państwowych.

IVC BEYOND FLOORING

 

W Grupie IVC wierzymy w produkty tworzone z myślą o przyszłości. Dlatego właśnie znajdujemy czas na zastanowienie się nad wpływem całej naszej strategii i działań na środowisko. Zdajemy sobie także sprawę z faktu, iż czyny są ważniejsze od słów, więc oto jak podnosimy w branży poprzeczkę odnośnie zrównoważonego rozwoju, dzień za dniem.

ZOBACZ

FORBO

 

Forbo Flooring Systems jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości wykładzin linoleum i PVC, płytek
i paneli winylowych, wykładzin flokowanych, dywanowych oraz igłowanych tworzących kompleksowe rozwiązania do każdego pomieszczenia.

EDEL carpets

 

Edel Carpets to nowoczesny holenderski producent dywanów. Rozwój, produkcja i sprzedaż odbywają się na miejscu w Holandii. Kolekcja  składa się z charakterystycznych dywanów syntetycznych i wełnianych  średniej i wysokiej klasy. 

ZOBACZ

ZOBACZ

ZOBACZ

ASIATIC LONDON

 

Od ponad 60 lat Asiatic London jest w czołówce sprzedawców dywanów i oferuje jeden z najszerszych asortymentów w Europie - od cienkich, ręcznie plecionych po materiały takie jak wełna, wiskoza czy poliester.

ZOBACZ

SMARTSTRAND

 

Pragniemy Państwu zaoferować produkty, które odmienią wygląd każdej podłogi. Doskonale sprawdzą się w domu prywatnym, np. w salonie lub sypialni, ale także w często uczęszczanych przestrzeniach publicznych takich jak sala konferencyjna, hotel, czy biuro.

Plamoodporne wykładziny dywanowe na podłogę SmartStrand, których jesteśmy producentem, są dostępne w wielu wzorach do wyboru. Posiadamy szeroką kolekcję produktów, które różnią się między sobą grubością i stylem wykonania. Każdy z nich jest dostępny w szerokiej gamie barw, dzięki czemu wybór jest naprawdę imponujący. 

ZOBACZ

Copyright 2020| Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

80-280 Gdańsk

ul. Słonimskiego 5

tel. 665 328 585

piotr.kepinski@floorandmore.pl

ADRES

MENU

FLOOR & MORE skupia się przede wszystkim na dostarczaniu

i montażu wykładzin w budynkach użyteczności publicznej, takich jak: biura, hotele czy restauracje.

O FIRMIE