wykładziny, podłogi, dywany i więcej...

 Marmoleum Real to klasyczny, dobrze znany wzór, który powstał z połączenia specjalnie wyselekcjonowanych barw nadających marmurkowy deseń w odcieniach od spokojnych do zdecydowanych.
Kolekcja jest zaprezentowana w taki sposób, by ułatwić kombinacje kolorystyczne.
Wzory z kolekcji Marmoleum Real można dowolnie zestawiać między sobą lub z innymi wzorami z kolekcji.
Wszystkie kolory Marmoleum Real mogą być wyprodukowane w wersji akustycznej Decibel w grubości 3,5 mm, która zapewnia tłumienie odgłosów uderzeniowych do poziomu 18 dB. Wzory oznaczone znakiem * dostępne są na bieżąco przy zamówieniach od 2,5m2 (1,25mb).
 Fresco to charakterystyczny wzór stonowanych, dobrze zbalansowanych odcieni do nowoczesnych wnętrz.
Delikatny kontrast widoczny na powierzchni marmurkowej struktury wykładziny nadaje
wnętrzu wrażenie spokoju i przytulności. Podłoga atrakcyjnie wygląda w zestawieniu z wzorem Marmoleum Marbled oraz Striato.
Wszystkie kolory Marmoleum Fresco mogą być wyprodukowane w wersji akustycznej Decibel w grubości 3,5 mm, która zapewnia tłumienie odgłosów uderzeniowych do poziomu 18 dB. Wzory oznaczone znakiem * dostępne są na bieżąco przy zamówieniach od 2,5m2 (1,25mb).

ZOBACZ

fresco

ZOBACZ

real
Marmoleum Vivace to najbardziej wyrazisty wzór w kolekcji, który powstał z połączenia od 6 do 8 kontrastujących barw. Podobnie jak kameleon, dzięki skoordynowanej kolorystyce, dopasowuje się do wielu wnętrz. Dzięki kontrastującym odcieniom wykładzina sprawdzi się w obiektach o dużym natężeniu ruchu podatnych za zabrudzenia.

Wszystkie kolory Marmoleum Vivace mogą być wyprodukowane w wersji akustycznej Decibel w grubości 3,5 mm, która zapewnia tłumienie odgłosów uderzeniowych do poziomu 18 dB.
Niesamowita podłoga, która robi wrażenie. Marmoleum Splash to zupełnie nowy produkt w kolekcji wykładzin Marmoleum.
Wzór Splash zmienia się w zależności od perspektywy. Z pewnej odległości wydaje się być odcieniem jasnoszarym na całej
powierzchni, z bliska natomiast zauważymy zaskakujące połączenie barw na podłodze.
Ten nowoczesny, nieoczywisty wzór idealnie sprawdzi się zainstalowany samodzielnie, ale może również pełnić rolę łącznika pomiędzy bardziej klasycznymi
marmurkowymi i jednobarwnymi wzorami z kolekcji.
Wszystkie kolory Marmoleum Splash mogą być wyprodukowane w wersji akustycznej Decibel w grubości 3,5 mm, która zapewnia tłumienie odgłosów uderzeniowych do poziomu 18 dB.

ZOBACZ

splash

ZOBACZ

vivace
Autentyczne połączenie kolorów ziemi.
Terra to nasz najnowszy deseń o marmurkowym, mocno kontrastującym wzorze przypominającym skały magmowe. Poszczególne odcienie w subtelny sposób koordynują z wystrojem nadając wnętrzom naturalnego charakteru.
Terra to wyrafinowany i elegancki wzór wykładziny podłogowej, na którym zabrudzenia są mało widoczne, dzięki czemu sprawdzi się w obiektach o dużym natężeniu ruchu.
Wszystkie kolory Marmoleum Splash mogą być wyprodukowane w wersji akustycznej Decibel w grubości 3,5 mm, która zapewnia tłumienie odgłosów uderzeniowych do poziomu 18 dB.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy kolekcję, która zachowuje gwarantowaną ciągłość kolorystyczną aż do 2028 r. Kolekcja Authentic daje więc pewność wyboru przy długoterminowym planowaniu inwestycji.

W skład kolekcji Authentic wchodzi zbalansowana paleta 22 kolorów z kolekcji Marmoleum Real oraz Fresco, która oferuje duże możliwości w zakresie projektowania, przy jednoczesnym zachowaniu spójności.

ZOBACZ

authentic

ZOBACZ

terra

Copyright 2020| Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

80-387 Gdańsk

ul. Arkońska 12A 1

tel. 665 328 585

piotr.kepinski@floorandmore.pl

ADRES

MENU

FLOOR & MORE skupia się przede wszystkim na dostarczaniu

i montażu wykładzin w budynkach użyteczności publicznej, takich jak: biura, hotele czy restauracje.

O FIRMIE