O FIRMIE

FLOOR & MORE skupia się przede wszystkim na dostarczaniu

i montażu wykładzin w budynkach użyteczności publicznej, takich jak: biura, hotele czy restauracje.

MENU

ADRES

80-387 Gdańsk

ul. Arkońska 12A 1

tel. 665 328 585

piotr.kepinski@floorandmore.pl

KONTAKT

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2020| Created with WebWave

SPHERA SD/ES

ZOBACZ

Sphera SD | EC to jednorodna kolekcja podłóg winylowych Forbo o właściwościach przewodzących w formie arkuszy. Kolekcja została zaprojektowana specjalnie do kontroli wyładowań statycznych i cząstek w najbardziej wrażliwych środowiskach, takich jak firmy farmaceutyczne, MedTech i placówki opieki zdrowotnej. Sphera SD | EC zapewnia najwyższe właściwości higieniczne i zapewnia stałą kontrolę ESD.

FABSCRAP

Misją Forbo jest tworzenie lepszego środowiska. Dlatego też dbamy o to, aby nasze wykładziny były przyjazne środowisku na każdym etapie produkcji. Redukujemy odpady, poddajemy materiał recyklingowi i przetwarzamy go powtórnie wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.

Fabscrap to unikatowa wykładzina homogeniczna PVC, która powstaje z granulatu pozostałego z produkcji wykładziny Sphera. Granulki są ponownie wykorzystywane w losowej mieszance kolorów tworząc barwną, pozbawioną ftalanów wykładzinę najwyższej jakości

ZOBACZ

SPHERA PCV

ZOBACZ

Nowa kolekcja Forbo Sphera to aktualnie najbardziej zaawansowana technologicznie i wzorniczo wykładzina homogeniczna PCV na rynku.
Przy produkcji wykładzin Sphera wykorzystano inteligentne rozwiązania i innowacyjne technologie tworząc produkt klasy premium.
Dzięki bogatej kolorystyce oraz odpowiednim parametrom użytkowym (higiena, trwałość, wydajność, łatwość pielęgnacji) znajduje zastosowanie zarówno w placówkach medycznych, edukacyjnych, budynkach użyteczności publicznej, jak również w biurach.
Sphera jest produktem w 100% bezftalanowym, co pomaga tworzyć zdrowsze środowisko wewnątrz budynku.


wykładziny, podłogi, dywany i więcej...