wykładziny, podłogi, dywany i więcej...

Flotex Seagrass to stylowy wzór wykładziny w formie paneli 100x25 cm w naturalnych, 'przyjaznych dla oka' odcieniach. Wzór ten nadaje wnętrzu wrażenie przytulności co czyni produkt odpowiednim również we wnętrzach domowych oraz w placówkach opiekuńczych czy domach seniorów.

Flotex Seagrass układać można we wzór plecionki, w 'jodełkę' lub 'cegiełkę' tworząc różnorodne wzory na podłodze. Elegancko prezentuje się w jednym odcieniu, a stylowo w zestawieniu dwóch lub więcej odcieni na podłodze.

ZOBACZ

seagrass
Wykładzina flokowana w formie paneli, dzięki której można ‘kształtować przestrzeń’. Każdy panel Flotex Box Cross jest niepowtarzalny. Unikalny wzór subtelnie zmienia tonację na całej długości paneli wykładziny. W zależności od perspektywy wzór prezentuje się zupełnie inaczej – po długości paneli tworzy się interesujący efekt cieniowania. Gdy popatrzymy jednak w poprzek wzoru, panele zaczną tworzyć jednolitą powierzchnię.

Sugerowany sposób układania paneli to z przesunięciem o połowę (half drop) oraz z dowolnym przesunięciem (random drop).

ZOBACZ

box cross
Panele Flotex Concrete to dotychczas niespotykany, dopracowany w najdrobniejszym szczególe wzór betonu w 'ciepłej tonacji'. Pod względem trwałości wykładzina Flotex może śmiało konkurować z podłogą betonową.

W kolekcji dostępne są 4 desenie w formacie 100x25 cm.

ZOBACZ

concrete
Całkowicie nowy, unikatowy wzór podłogi drewnianej na wykładzinie dywanowej! Komfortowy i miękki pod stopami, absorbujący dźwięki, trwały i odporny na zużycie. Idealny do wnętrz biurowych, hoteli czy do budownictwa senioralnego.
Panele można układać w dowolnie wybrany wzór, zgodnie z własną wizją i możliwościami wnętrza.

W kolekcji dostępne jest 6 deseni o formacie 100x25 cm.

ZOBACZ

wood
Flotex Lava to ‘teksturowany’ wzór pełen koloru, który pozwala na modelowanie wnętrz poprzez podkreślanie przestrzeni na podłodze i tworzenie unikatowych kombinacji w dowolnie wybrany sposób.
Flotex Lava oferuje szeroki wybór spośród 18 wzorów począwszy od odcieni subtelnych po jaskrawe.

Wszystkie w formacie paneli 100x25 cm.

ZOBACZ

lava
Flotex Triad to interesujący, geometryczny wzór na podłodze. W kolekcji dostępne jest aż 18 zestawień kolorystycznych, które można dowolnie układać na podłodze.

Sugerowany sposób układania paneli to wzór plecionki, 'jodełka' lub 'cegiełka'.

ZOBACZ

triad
Flotex Penang to kolekcja, która pozwala uzyskać elegancki wygląd w nowoczesnych pomieszczeniach.

Flotex Penang jest dostępny w rolce i płytce.

ZOBACZ

penang
Flotex Metro to niezwykle wszechstronna, niemalże jednobarwna kolekcja, która oferuje szeroki wybór nowoczesnych deseni. Drobne, charakterystyczne dla wykładziny Flotex wzory podkreślają jej fakturę, tworząc unikalną atmosferę w pomieszczeniach.

Flotex Metro idealnie prezentuje się w pomieszczeniach biurowych i placówkach handlowych, a dzięki subtelnemu wzornictwu znajduje zastosowanie w różnorodnych miejscach aplikacji. Dostępny w rolce i płytce.

ZOBACZ

metro
Flotex to paleta delikatnych, naturalnych deseni, które wspaniale prezentują się w zestawieniu z innymi wykładzinami z kolekcji Flotex lub innymi wykładzinami elastycznymi. Calgary idealnie sprawdza się w stonowanych, harmonijnych wnętrzach.
Kolekcja dostępna w rolce i płytce.

ZOBACZ

colour calgary
Canyon to ziarnisty, na wpół gładki wzór inspirowany strukturą ziemi i skał. Ma wyraźną, mocną fakturę o średnim stopniu kontrastu. Jego charakterystyczny wygląd sprawdzi się dobrze przy ułożeniu paneli z przesunięciem o połowę. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się na większych przestrzeniach oraz na korytarzach.

Panele Canyon dostępne są w wymiarze 100cm x 25cm (2,5m² w opakowaniu).

ZOBACZ

canyon
Flotex Savannah to misterny wzór o wyraźnym linearnym deseniu inspirowany kształtem dzikich, suchych traw. W ramach kolekcji znaleźć można 6 kombinacji kolorystycznych, które można dowolnie zestawiać wykorzystując różnorodne metody instalacji.
Panele Savannah dostępne są w wymiarach 100cm x 25cm (2,5m² w opakowaniu).

ZOBACZ

savannah

Copyright 2020| Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

80-387 Gdańsk

ul. Arkońska 12A 1

tel. 665 328 585

piotr.kepinski@floorandmore.pl

ADRES

MENU

FLOOR & MORE skupia się przede wszystkim na dostarczaniu

i montażu wykładzin w budynkach użyteczności publicznej, takich jak: biura, hotele czy restauracje.

O FIRMIE