O FIRMIE

FLOOR & MORE skupia się przede wszystkim na dostarczaniu

i montażu wykładzin w budynkach użyteczności publicznej, takich jak: biura, hotele czy restauracje.

MENU

ADRES

80-387 Gdańsk

ul. Arkońska 12A 1

tel. 665 328 585

piotr.kepinski@floorandmore.pl

KONTAKT

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2020| Created with WebWave

AXIS

ZOBACZ

ZOBACZ

HADRON

Axis powstał jako inspiracja naszym otoczeniem: naturą, sztuka żywnością i kultura. Mocna i wyrazista, lub też bogata i spokojna paleta jedenastu kolorów umożliwia zastosowanie Axisa do wielu zróżnicowanych schematów podłogowych.
Tworzy żywy przekrój kolorów, spokojna oaza lub też połączenie z innymi kolekcjami Burmatex jak grade, strands lub hadron.
Wszystkie kolory są tak zaprojektowane by można je było instalować jednokierunkowo ( nie jest wymagana instalacja z przesunięciem) z nieodłączną czarną smugą, by umożliwić niezwykłą trwałość produktu, bez kompromisu z jego wyglądem.

TANDEM

tandem to delikatny, organiczny produkt o teksturowanym efekcie i trwałym, wysokiej jakości (klasa 33) wykończeniu.
Obejmując naturalną paletę, w połączeniu z barwionym na wskroś i powierzchniowo nylonem, płytki dywanowe tandem doskonale sprawdzają się na dużych i małych przestrzeniach, zarówno same, jak i obok innych kolekcji burmatex®.

Hadron jest inspirowany uderzającym wizerunkiem zderzacza hadronów (cząstek elementarnych). Hiper realistyczne jasne załamanie kolorów, otoczone przez czarny wszechświat.
Każdy kierunek koloru z kolekcji, ma tą samą neutralną ciemno szarą bazę, która tworzy łatwe do wyznaczenia strefy bez szorstkich linii i tworzy niewidoczne przejścia w poprzek posadzki.
Została stworzona duża różnorodność wyróżniających się kolorów – poczynając od intensywnej feerii barw, aż do do łagodnych, neutralnych oraz półciemnych tonów. Wtrącenia struktury na płytce dywanowej, w postaci subtelnego utkanego wzoru, wzmacnia rozproszoną naturę kolor.

ZOBACZ

wykładziny, podłogi, dywany i więcej...