O FIRMIE

FLOOR & MORE skupia się przede wszystkim na dostarczaniu

i montażu wykładzin w budynkach użyteczności publicznej, takich jak: biura, hotele czy restauracje.

MENU

ADRES

80-387 Gdańsk

ul. Arkońska 12A 1

tel. 665 328 585

piotr.kepinski@floorandmore.pl

KONTAKT

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2020| Created with WebWave

PŁYTKI DYWANOWE WELUROWE


ZOBACZ

ZOBACZ

ZOBACZ

System burmatex® performance barrier zapewnia najlepsze rozwiązanie dla wejść, przedłużając żywotność i wygląd wewnętrznych wykładzin i podłóg.
Nasz system performance barrier został opracowany poprzez połączenie przędz chłonnych i z recyklingu, do ochrony wewnętrznego wykończenia podłóg przed zanieczyszczeniami i wilgocią wnoszoną na butach i kołach, co sprawia, że jest idealny do wejść takich jak korytarze główne, windy i klatki schodowe.
Seria Armour jest dostępna z dziewięcioma różnymi wykończeniami oferującymi połączenie stylów neutral, stripe i block w kolorze szarym i niebieskim, które dopełnią każde wnętrze.


ZOBACZ

STRUKTURALNE PŁYTKI PĘTELKOWE


SYSTEMY WEJŚCIOWE


welurowe płytki dywanowe burmatex® mają wygodne wykończenie, są miękkie w dotyku i mają wygląd pluszu. Wyrafinowany wpływ projektu naszych wytrzymałych strzyżonych płytek idealnie zapewnia wygodę w lokalizacjach użytkowych, w dużych przestrzeniach i ograniczonych obszarach.

Dzięki klasyfikacji A i A A + BREEAM, nasza seria płytek welurowych to rozwiązanie zwiększające komfort środowiska mieszkalnego lub użytkowego, nasza oryginalna seria jest dostępna w 13 kolorach dopasowanych do każdego projektu wnętrza.

Dekoracyjne pętelkowe płytki podłogowe burmatex® łączą trwałość, wytrzymałość struktury pętelkowej z ciągle poszerzanymi możliwościami projektowymi.
Piękne wykończenie wysokiej jakości naszych kolekcji z klasyfikacją BREEAM A i A + wprowadza możliwość unikalnych, wyróżniających się instalacji
z dostępnymi wykończeniami hadron, tandem, strands, surface oraz up/down.
Łącząc użytkową klasę zużycia 33 i nieskończone możliwości projektowe z miękkim, wygodnym wykończeniem, strukturalne pętelkowe płytki podłogowe burmatex® to doskonały dodatek do każdej przestrzeni użytkowej lub przestrzeni publicznej, tworząc przyjemne środowisko pracy.


ZOBACZ

Przełomowa technika produkcji wykładzin igłowanych strukturalnych burmatex® przedefiniowała potencjał projektowy dostępny we wnętrzach użytkowych.
Wprowadzając innowacyjną mieszankę tekstur i kolorów, te zgodne z z klasyfikacją BREEAM A i A +, kolekcje zapewniają uderzające, nowoczesne wzornictwo z kolorowymi paletami, ułatwiające tworzenie unikalnych podłóg.
Nasza kolekcja użytkowa obejmuje wzorce lateral, zip and code w 18 różnych kolorach, idealne do wykończeń w środowisku pracy, szkole, biurze czy studiu


DEKORACYJNE PŁYTKI PĘTELKOWE


IGŁOWANE WYKŁADZINY W PŁYTCE I ROLCE

wykładziny, podłogi, dywany i więcej...

PĘTELKOWE PŁYTKI DYWANOWEZOBACZ

burmatex® jest znana ze swojego doświadczenia i innowacji w produkcji igłowanych wykładzin w płytkach i rolkach z wieloma dostępnymi popularnymi wykończeniami i kolorami, takimi jak cordiale i academy.
Asortyment produktów igłowanych obejmuje szereg popularnych wykończeń od stylowych cienkich prążków do nowoczesnych grubych prążków
i klasycznych gładkich płytek dostępnych w 32 kolorach.
Nasze produkty typu igłowane są wytwarzane z myślą o wymagających zastosowaniach, co sprawia, że są idealne w obszarach o dużym natężeniu ruchu obejmujących szkoły, biura i miejsca publiczne, gdzie wymagane są miękkie, trwałe rozwiązania.


Ten nowy kształt jest odpowiedni do wykorzystania w pomieszczeniach użytkowych (klasa 33), jest w pełni zgodny z BREEAM i SKA a panele zachowują prostotę modułowego układania podłóg, jednocześnie wzbogacając możliwości projektowe portfolio produktów burmatex®.
27 kolorów wybranych dla płytek tivoli obejmuje wszystkie 7 kolorów tivoli multiline, wraz z dopasowanymi do nich kolorami gładkimi. Zapewnia to paletę zawierającą odcienie jasne, ciemne i neutralne z dwoma opcjami projektowymi – łącząc wszystkie nowoczesne zalety serii tivoli z nowymi możliwościami układania.Solidna struktura pętelkowych płytek dywanowych i paneli cechuje się wytrzymałym na zużycie wykończeniem z wieloma dostępnymi opcjami wzorniczymi obejmującymi różne gładkie kolory, wzory liniowe i unikalne piękne struktury.
Kolekcje pętelkowe z klasyfikacją BREEAM A i A + są produkowane do układania razem ze wszystkimi seriami burmatex® jako uzupełnienie każdego projektu wnętrza, nasza seria Tivoli obejmuje do 41 różnych kolorów.
Pętelkowe płytki dywanowe i panele z klasą użytkową 33 zapewniają szerokie możliwości uzyskania unikalnych podłóg dzięki ich miękkości, zwiększając wygodę i komfort każdego środowiska obiektowego.PANELE PĘTELKOWEZOBACZ

STRUKTURALNE IGŁOWANE PŁYTKI DYWANOWE


ZOBACZ